Хата Діда Івана

Дід Іван добре знав, що треба людині для ідеального відпочинку. Кришталево-чисте повітря, дивовижний вид з вікна, гори, вкриті густими лісами, прозорі річки… А також злиття з недоторканою природою і безтурботність, яку складно знайти у шумному місті.

Було це ще за діда-прадіда, коли гуцули заселялися в горах на відкритих галявинах, де сусіди жили на найближчій горі і до них можна було докричатися карпатським відлунням.

Дід Іван тоді викупив у місцевого жида землі кілька гектарів у присілку Букув’ян, де й поселився. Побудував хату, завів файних коней та й став ґаздувати. Що й казати, роботи в Діда було немало…

Кожної весни закладав плоти, щоб коні не втікали, влітку збирав толоки на кішню, щоб нагодувати зимою худобу, а круглий рік – возив смаколики на продаж вдячним землякам.

З тих пір збереглася дерев’яна гуцульська хата з етнічним екстер’єром. А сучасний інтер’єр дає відчуття тепла, затишку та карпатського спокою.

У Хаті Діда Івана ви навчитеся любити гори, чути їхні чудодійні звуки та знайдете відповіді на вічні питання, які з покоління в покоління непокоять кожну людську душу. Ми радо поділимося з вами своєю культурою, побутом та щирою гостинністю.

Хата Діда Івана знаходиться в с.Кривопілля Верховинського району Івано Франківської області. Поруч розташована гора Кострича (1424 м). Найвища точка України — гора Говерла (2061 м) — знаходиться всього на відстані 9 км, а гірсько-курортний комплекс Буковель — на відстані 40 км.

Отже,  мальовниче і красиве селище повністю оточене горами, які роблять повітря чистим. Тому відпочинок у с. Кривопілля (це 15 км від Ворохти) не лише ПРИЄМНИЙ, але й КОРИСНИЙ!

Відпочинок у нас буде цікавим для тих, хто любить природу, гори, чисте повітря, справжню гуцульську їжу, походи, чарівні карпатські світанки та вечірні зорі:

  • для сімей з дітьми
  • для усієї родини, яку можна зібрати у нас на свята
  • для невеликої компанії до 8 людей.